Uw auto sneller opladen?

Zonder aanpassen van uw netaansluiting?

compatibele voertuigen

AutoMax laadsnelheid AC (kW)Batterij grootte (kWh)laadtijd via stopcontact (uur)16A laadpunt (uur)Magnum 6kW (uur)Magnum 8kW (uur)
Audi A3 E-Tron3.38.84.62.72.52.5
BMW 330e3.67.63.92.222
BMW 530e3.69.24.62.72.52.5
BMW 740e3.69.24.62.72.52.5
BMW ActiveE73216.19.25.54.5
BMW i3 2014-20167.42311.66.543
BMW i3 2017 (60 Ah battery)7.42311.66.543
BMW i3 2017 (90 Ah battery)7.43216.19.25.54.5
BMW i83.67.13.52.222
BMW X5 xDrive-40e3.694.62.72.52.5
Cadillac CT63.618.49.14.94.54.5
Cadillac ELR3.316.58.44.94.54.5
Chevy Bolt7.26030.117.410.58.5
Chevy Spark3.32311.67.677
Chevy Volt3.316.58.44.344
Chevy Volt 2016-20183.618.49.14.94.54.5
Chevy Volt 2019 LT3.618.49.14.94.54.5
Chevy Volt 2019 LT Upgrade7.218.49.14.932.5
Chevy Volt 2019 Premier7.218.49.14.932.5
Chrysler Pacifica6.6168.14.332.5
Coda6.63115.48.75.54.5
Fiat 500E6.62411.97.143.5
Fisker Karma3.32010.25.455
Ford C Max Energi3.37.63.92.222
Ford Focus EV6.62311.66.543.5
Ford Focus EV 2017-20186.633.516.89.865
Ford Fusion Energi3.37.63.92.222
Honda Accord6.66.73.52.21.251
Honda Clarity EV6.625.512.67.14.54
Honda Clarity Plug-In6.6178.44.932.5
Hyundai Ioniq6.62814.08.154
Hyundai Ioniq Plug-in3.38.94.62.72.52.5
Hyundai Kona7.26431.918.5119
Hyundai Sonata3.39.84.93.333
Jaguar I-Pace7.09045.225.515.513
Karma Revero6.621.410.96.03.53
Kia Niro3.38.94.62.72.52.5
Kia Optima3.39.84.93.333
Kia Soul6.62713.77.64.54
Mercedes B Class B250e9.62814.08.153.5
Mercedes C350 Hybrid3.36.23.22.222
Mercedes GLC 350e3.78.74.22.72.52.5
Mercedes GLE 550e3.38.84.62.72.52.5
Mercedes S550 Hybrid3.38.74.22.72.52.5
MINI Cooper SE Countryman ALL43.37.63.92.72.52.5
Mitsubishi i-MiEV3.3168.15.455
Mitsubishi Outlander3.3126.03.83.53.5
Nissan Leaf 2011-123.32411.98.17.57.5
Nissan Leaf 2013-16 3.32411.98.17.57.5
(3.3 onboard charger)
Nissan Leaf 2017 3.33015.19.899
(3.3kW onboard charger)
Nissan Leaf 2017 6.63015.18.754.5
(6.6kW onboard charger)
Nissan Leaf 20186.64020.011.476
Nissan Leaf S 2013-156.62411.97.143.5
Nissan Leaf S 20166.63015.18.754.5
Nissan Leaf S 2016 6.62411.97.143.5
(6.6kW onboard charger)
Porsche 918 Spyder3.66.83.52.222
Porsche Cayenne S E-Hybrid3.610.85.33.333
Porsche Cayenne S E-Hybrid 7.210.85.33.321.5
(upgraded charger)
Porsche Panamera 4 E-Hybrid3.614.17.04.344
Porsche Panamera 4 E-Hybrid (upgraded charger)7.214.17.03.82.52
Porsche Panamera S E-Hybrid3.69.44.62.72.52.5
Porsche Panamera S E-Hybrid (upgraded charger)7.29.44.62.71.51.25
Range Rover P400e713.16.73.82.252
Smart Car3.317.68.86.05.55.5
Smart Fortwo ED 20177.217.68.84.932.5
Subaru Crosstrek PHEV3.38.84.62.72.52.5
Tesla Model 3 Long Range11.57035.020.1129
Tesla Model 3 Standard7.75024.914.18.56.5
Tesla Model S 100 & P100D17.210050.128.81713
Tesla Model S 60 Dual (USA)19.26030.117.410.58
Tesla Model S 60 Single (USA)9.66030.117.410.58
Tesla Model S 70 Dual (USA)19.27035.020.1129
Tesla Model S 70 Single (USA)9.67035.020.1129
Tesla Model S 75 & 75D11.57537.521.2139.5
Tesla Model S 85 Dual (USA)19.28542.424.414.511
Tesla Model S 85 Single (USA)9.68542.424.414.511
Tesla Model S 90 Dual (USA)19.29045.225.515.511.5
Tesla Model S 90 Single (USA)9.69045.225.515.511.5
Tesla Model X 100 & P100D17.210050.128.81713
Tesla Model X 60 Dual (USA)17.26030.117.410.58
Tesla Model X 60 Single (USA)11.56030.117.410.58
Tesla Model X 75 Dual (USA)17.27537.521.2139.5
Tesla Model X 75 Single (USA)11.57537.521.2139.5
Tesla Model X 90 Dual (USA)17.29045.225.515.511.5
Tesla Model X 90 Single (USA)11.59045.225.515.511.5
Tesla Roadster17.25628.015.79.57.5
Toyota Prius EV3.34.42.11.61.51.5
Toyota Prius Prime EV3.38.84.62.72.52.5
Toyota Rav49.641.821.011.975.5
VIA Motors Truck17.32311.66.543
VIA Motors Van17.32311.66.543
Volvo S90 T83.610.45.33.333
Volvo V603.311.25.63.83.53.5
Volvo XC60 T83.610.45.33.333
Volvo XC90 T83.39.24.63.333
VW e-Golf 3.62411.97.16.56.5
(3.6kW onboard charger)
VW e-Golf 7.22411.97.143.5
(7.2kW onboard charger)
VW e-Golf 2017 7.235.817.910.365
(7.2kW onboard charger)

Snelautoladen.nl 

“Slimme oplossingen voor het snel opladen van uw auto”

Snelautoladen.nl is specialist op het gebied van elektrische mobiliteit, We rijden al vele jaren elektrisch en kennen daarom de behoeften en vereisten van onze klanten zeer goed.

Wij zijn een leverancier onafhankelijke online retailer en bieden u een breed scala aan laadtechnologie op het gebied van laadstations voor particulier en commercieel gebruik, mobiele oplaadaccessoires onderweg, evenals standaard oplaadkabels en andere accessoires.

Bestel eenvoudig in onze webshop en u ontvang uw product zo spoedig mogelijk. Wij leveren de laadpalen, draagbare laadstations, laadkabels en aanverwante producten zowel aan particulieren als bedrijven.

We adviseren u graag, welke opladers /accessoires optimaal bij uw elektrische voertuig passen.


Mogelijke laadtijden met onze opladers:

VW E-up!

40min

BMW I3

45min

VW E-Golf

50min

Nissan Leaf, e-NV200

50min

KIA Soul EV

65min

hyundai-ioniq-ev

70 min

Ople Ampera E / Chevrolet Bolt

130 min

Jaguar I-pace

196 min

Alle oplaadtijden verwijzen naar een lading van 80% van de batterijcapaciteit die is goedgekeurd door de fabrikant geladen met onze 22 kW lader

Veel verkochte laders 

Contact

Houtdraaiersstraat 4 8601 VG Sneek
06 225 441 58
+31622544158
KVK: 01162426
BTW: NL110595932B01
Ideal
webshopkeur
postnl